TĚHOTENSKÉ FOCENÍ


Kdy přijít na těhotenské focení?


Nejlepší doba pro toto focení bývá mezi 6.-8. měsícem. Ideální je doba, kdy je bříško vidět, je hezky zakulacené a přitom se stále cítíte dobře.

Nikdy jsem na focení nebyla a neumím pózovat...


Nevadí! Není potřeba se strachovat, že nebudete vědět, kam dát ruce, kam se dívat, jak se usmívat... To všechno nechte na mě! Postarám se o to, abyste se při focení cítily přirozeně i při pózování a focení pro vás bylo příjemným zážitkem, na který budete vzpomínat.


Jak se obléknout na těhotenské focení?


Mezi must-have věci, které doporučuji všem nastávajícím maminkám, které se ke mě chystají na toto focení, patří například několik variant spodního prádla - v tělové barvě, v černé, v bílé. Ideální jsou odepínací ramínka pro případ, že na focení vybereme šaty se spadlými rameny. Dále pak máte možnost zapůjčení různých barev a střihů šatů a body, které mám pro tyto příležitosti k dispozici. Pokud budete chtít využít vlastní kousky, je to samozřejmě možné. Fotit můžeme v boho stylu v Atelieeru, s velkými rozevlátými šaty, můžeme také využít barevná plátna a fotit v riflích nebo spodním prádle, můžeme fotit v exteriéru. Možností je opravdu spousta a spolu vymyslíme přesně to pravé focení pro vás. Budu ráda, když mi napíšete, co se vám líbí!

Jak se mám na focení nalíčit?


Úplně nejlepší varianta je, když se mi svěříte do péče s líčením i s úpravou vlasů. Věřte mi, že správný foto make-up dokáže zázraky a na fotkách budete vypadat skvěle. Užijte si svůj den, nechte se hýčkat. Pokud z časových nebo jakýchkoliv důvodu potřebujete připravit sama, pamatujte na následující - dobře se vyspěte! Ano, není to uplně tak make-up tip, ale rozhodně je to důležité a na pleti je to hned poznat. Stejně důležité je také dodržovat pitný režim, aby byla pleť hydratovaná i zevnitř. Dále mohu doporučit primer na pleť, který dokáže zahladit nesrovnalosti na pleti a vyhladit ji. Make-up dobře zafixujte pudrem, je dobré ho vzít i s sebou a případně se přepudrovat před začátkem focení nebo v průběhu, pokud to bude potřeba. Další důležitá věc je úprava obočí - nezapomeňte na něj! Při fotkách zblízka jde vidět opravdu každý zapomenutý chloupek. Sice je pravda, že líčení na kameru a fotku snese větší intenzitu, ale nepřehánějte to, opravdu není nutné na sebe nanést celou kosmetickou taštičku. Pokud bych to tedy měla shrnout - zaměřte se na pleť, obočí, zvýraznění očí (prosím ne třpytky:)), troška tvářenky, bronzeru, můžete sáhnout i po highlighteru a nezapomeňme také na rty. V ideálním případě si před focením udělejte peeling rtů (a klidně i celého těla).

Můžu s sebou vzít přítele / manžela / děti / domácí mazlíčky?


Určitě je krásné mít z tohoto období i společné fotky s vašimi nejbližšími, proto se nebojte je vzít s sebou, zapojíme je :) Při naší komunikaci mi, prosím, napište, kolik osob mám očekávat.