Reference


Dagmar B.

rodinné focení

Se Simčou fotíme hlavně rodinné fotografie. Postará se nejen o perfektní make-up, ale o celkovou vizáž, kdy se cítíte při focení skvěle a opravdu si tento den užíváte. Po focení vzpomínáme ještě několik dní, jaký to byl úžasný den. Simča fotí ve velmi příjemném prostředí, ve kterém jsou i děti při focení spokojené a focení je pro ně zábava. 

 Chcete-li mít krásné vzpomínky, foťte se Simčou.

Alexandra Ž.

svatební focení

Profesionální přístup, přátelská atmosféra... focení se Simčou jsme si parádně užili. A ještě nám zůstala spousta vzpomínek v podobě úžasných fotek. 

 Určitě ji zneužijeme zase:))

Simona J

párové focení

Focení se Simonkou jsem absolvovala už několikrát a vždy budu vědět, na koho se obrátit, až budu chtít opravdu precizní makeup, účes a především úžasné fotky. Naposledy jsme společně s mým mužem se Simonkou fotili párové fotky, Simča vybrala vyloženě romantickou destinaci a myslím, že je z fotek celková atmosféra vyloženě cítit. Simča má super lidský přístup, vždy poradí a pomůže, aby fotky vyšly podle představ. Spolupráce na jedničku, Simča má zlaté ruce a opravdu velký cit pro fotografii.

Iveta K.

rodinné focení

Simonka je moc šikovná a nápaditá fotografka s profesionálním přístupem, vždycky má všechno do detailu vyladěné a hlavně má svatou trpělivost při focení dětí! 

Vřele doporučuju a těším se na příští focení.

Petra P.

svatební make-up + focení

Já děkuji Tobě.... Nejen za překrásné fotky, pohotovost, ale především za skvěly pocit, který jsem z Tebe měla a cítila.... Jsem ráda, že jsme si vybrali pravě Tebe!!!!!:))))